Producenci
Regulamin zakupów
Regulamin zakupów
 
   1.
      Sklep internetowy prowadzi sprzedaż za pośrednictwem sieci Internet na rzecz kontrahentów na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej. Właścicielem i administratorem sklepu pod adresem abc-automatyka.pl jest firma: COMEL Sp. z o.o. ul. Orłowska 49C 81-522 Gdynia NIP: 584-020-13-70 REGON: 002830540. Firma wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy  Gdańsk-Północ, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000080677, o kapitale zakładowym  50,000 złotych.
       
   2.
      Wszystkie produkty oferowane w sklepie, jeżeli na karcie produktu nie zaznaczono wyraźnie inaczej, są wolne od wad fizycznych. Wszystkie oferowane produkty są wolne od wad prawnych oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

   3.
      Podstawowe ceny podane na stronach internetowych są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta, po potwierdzeniu pocztą elektroniczną przez pracowników w toku procesu sprzedażowego.  

   4.
      Na wszystkie towary sprzedawane w naszym sklepie wystawiamy faktury VAT.
       
   5.
      Zamówiony towar dostarczamy za pomocą firm kurierskich lub przy użyciu Paczkomatów. Kupujący jest obciążany kosztami dostawy określonymi w cenniku transportu. Istnieje również możliwość odbioru osobistego w naszych magazynach w Gdańsku, Gdyni i Rumi, w dni powszednie w godzinach 08:00 do 16:00.

   6.
      Możliwe są następujące formy płatności:  
  • Za pobraniem - zapłata przy odbiorze towaru gotówką kurierowi
  • Przelewem. Rezerwujemy towar w naszym magazynie i przesyłamy e-mail zawierający nasz numer rachunku bankowego. Po zaksięgowaniu wpłaty towar pakujemy i wysyłamy.
  • Gotówką w kasie.
      Dodatkowe koszty związane z poszczególnymi formami płatności określone są w cenniku transportu.

   7.
      Rzeczywisty czas realizacji zamówienia zależy od dostępności towaru i momentu złożenia zamówienia lub wpływu płatności. Jest to czas, który potrzebujemy, aby zidentyfikować płatność, skompletować zamówione towary i zrealizować wysyłkę. W przypadku, gdy czas realizacji byłby dłuższy niż podany na naszych stronach, kontaktujemy się z kupującym, aby potwierdzić realizację zamówienia oraz uzgodnić propozycję terminu.

      Firma kurierska dostarcza przesyłki w ciągu 1-2 dni roboczych po wysyłce z naszego magazynu. Nie odpowiadamy za opóźnienia w dostawie przesyłek przez firmy kurierskie.

 
  8.
      Zgodnie z art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z 2014 r. poz. 827) Klient będący Konsumentem, który zawarł za pośrednictwem Sklepu internetowego umowę na odległość, może w terminie 14 dni odstąpić od tej umowy bez podania jakiejkolwiek przyczyny. 
Oświadczenie o odstąpieniu od umowy można złożyć korzystając z formularza, jednak nie jest to obowiązkowe.       
      
  9.
        W przypadku odstąpienia od umowy, Konsument ma obowiązek zwrócić towar niezwłocznie, nie później jednak niż w terminie 14 dni od dnia poinformowania o odstąpieniu od umowy. W przypadku odstąpienia od umowy koszt dostarczenia zwracanego towaru ponosi Klient.
Reklamowany towar należy po uzgodnieniu odesłać standardową przesyłką kurierską DHL na koszt Sprzedawcy na adres: 81-522 Gdynia, ul. Orłowska 49C
     Zwrot płatności zostanie dokonany przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakich użył Konsument, chyba że Konsument wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu płatności - w każdym przypadku Konsument nie poniesie opłat w związku z tym zwrotem.
     Sprzedawca może wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od Konsumenta do chwili otrzymania towaru z powrotem lub dostarczenia przez Konsumenta dowodu odesłania towaru, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
    Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.
  
  10.
      W każdym z powyższych przypadków, gdy realizacja żądań Klienta wiąże się z dostawą nowego lub naprawionego towaru, koszty dostawy ponosi sklep.

  11.
      Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. Moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży następuje podczas pisemnego potwierdzenia zamówienia przez naszych pracowników.  

  12.
      Regulamin określa zasady zakupów w sklepie. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl