Producenci

Proponujemy przede wszystkim silniki elektryczne produkcji światowego lidera - firmy ABB, która oferuje szerokie portfolio silników i generatorów niskiego i średniego napięcia w różnych rodzajach osłon, certyfikowanych zgodnie z większością głównych norm i regulacji. Krótkie terminy dostaw - zadzwoń 58 6615810 lub napisz sklep@comel.pl!

Do niewątpliwych zalet oferty należy doskonała dostępność silników, także w wykonaniach specjalnych przystosowanych do pracy w strefach zagrożonych wybuchem (ATEX), do pracy na statkach morskich zgodnie z wymaganiami wiodących towarzystw klasyfikacyjnych według zastosowania (takich jak DNV-GL, ABS, BV, LR RINA, RS). Wiele egzemplarzy może być dostarczonych ze stanów magazynowych producenta.

Na statkach morskich silniki ABB mogą napędzać wiele urządzeń, wliczając w to krytyczne aplikacje: pompy w siłowni okrętowej, pompy steru, pompy przeładunkowe, dźwigi pokładowe, windy cumownicze i kotwiczne, napędy hydrauliczne. Proponujemy także na statki kompletne zestawy napędowe silnik z przemiennikiem częstotliwości, również do pracy w warunkach zapylenia czy atmosferze wybuchowej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl