Producenci

Proponujemy przede wszystkim silniki elektryczne produkcji światowego lidera - firmy ABB, która oferuje szerokie portfolio silników i generatorów niskiego i średniego napięcia w różnych rodzajach osłon, certyfikowanych zgodnie z większością głównych norm i regulacji. Krótkie terminy dostaw - zadzwoń 58 6615810 lub napisz sklep@comel.pl!

 

M2BAX 90SLA 4 Silnik elektryczny 1,5kW IP55 M2BAX 90SLA 4 Silnik elektryczny 1,5kW IP55
Producent: ABB
Cena:

987,22 zł

Cena (EUR): 215,00 €

Cena netto: 802,62 zł

M3AA 132SC 2 Silnik elektryczny 7,5kW IP55 M3AA 132SC 2 Silnik elektryczny 7,5kW IP55
Producent: ABB
Cena:

3 076,44 zł

Cena (EUR): 670,00 €

Cena netto: 2 501,17 zł

M3BP 160MLA 4 Silnik elektryczny 11kW IP55 M3BP 160MLA 4 Silnik elektryczny 11kW IP55
Producent: ABB
Cena:

7 075,81 zł

Cena (EUR): 1 541,00 €

Cena netto: 5 752,69 zł

Do niewątpliwych zalet oferty należy doskonała dostępność silników, także w wykonaniach specjalnych przystosowanych do pracy w strefach zagrożonych wybuchem (ATEX), do pracy na statkach morskich zgodnie z wymaganiami wiodących towarzystw klasyfikacyjnych według zastosowania (takich jak DNV-GL, ABS, BV, LR RINA, RS). Wiele egzemplarzy może być dostarczonych ze stanów magazynowych producenta.

Na statkach morskich silniki ABB mogą napędzać wiele urządzeń, wliczając w to krytyczne aplikacje: pompy w siłowni okrętowej, pompy steru, pompy przeładunkowe, dźwigi pokładowe, windy cumownicze i kotwiczne, napędy hydrauliczne. Proponujemy także na statki kompletne zestawy napędowe silnik z przemiennikiem częstotliwości, również do pracy w warunkach zapylenia czy atmosferze wybuchowej.

W naszym sklepie internetowym znajdziecie szeroki wybór produktów, które idealnie sprawdzą się w branży elektrycznej, elektronicznej oraz w systemach związanych z automatyką. Silniki elektryczne, które proponujemy są znanej i cenionej na świecie marki, więc możecie mieć pewność, że składowe dostępne do produkcji zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, z dbałością o każdy szczegół wykończenia. Wszystko jest zgodne z obowiązującymi normami i certyfikatami, a oferowane silniki elektryczne są maszynami elektrycznymi zarówno niskiego jak i średniego napięcia. Wybrane modele można wykorzystywać również w strefach niebezpiecznych.  Silnik elektryczny jest urządzeniem, którego zadaniem jest przetransformowanie energii elektrycznej na energię mechaniczną. Nasz sklep internetowy udostępnia silniki z certyfikatami morskimi renomowanych towarzystw klasyfikacyjnych, między innymi DNV-GL, ABS, BV, LR RINA, RS, które można stosować na statkach, posiadających bardzo restrykcyjne wymagania pod względem norm i jakości.  Zapewniamy szeroki wybór oraz szybką realizację zamówień, gdyż zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego ceny są także bardzo konkurencyjne. Napędy elektryczne są bardzo często stosowane w pompach w siłowni okrętowej, pompach steru, pompach przeładunkowych, dźwigach pokładowych, windach cumowniczych i kotwicznych. Nasi pracownicy to doświadczeni specjaliści w branży, więc zawsze możecie liczyć na ich wsparcia i pomoc od strony technicznej. Jesteśmy pewni, że nasze produkty zapewnią Państwu zadowolenie i będziecie stałymi klientami, gdyż zależy nam na zaufaniu do naszej firmy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl