Producenci
Informacje

Czas realizacji zamówienia i dostępność produktów

Przybliżony czas oczekiwania na realizacje zamówienia (w dniach roboczych) wynosi średnio 1-2 dni jeżeli towar jest dostępny na magazynie. W przypadku płatności przelewem, czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu. Klientów z Trójmiasta zachęcamy do odbioru osobistego w jednym z naszych magazynów położonych przy głównych ciągach komunikacyjnych Gdańska, Gdyni i Rumi. Bardzo często wybrany (lub zamienny) towar jest dostępny od ręki. Podane na stronach sklepu dostępności są informacją zbliżoną, która w wyjątkowych przypadkach może okazać się nieaktualna.

Koszt dostawy

Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej lub przy użyciu Paczkomatów. Informacja o koszcie dostawy wyświetlana jest w module 'koszyk sklepu' - z możliwością wyboru proponowanego wariantu.

Ceny

Ceny zawsze można negocjować. Wprawdzie nie gwarantujemy, że zaproponujemy niższą wartość dostawy, ale w zależności od asortymentu, ilości i innych parametrów często możemy przyjąć zaproponowaną przez klienta cenę lub wypracować wspólnie kompromis.

Kontakt

Po złożeniu zamówienia otrzymają Państwo na wskazany adres e-mail wiadomość o kolejnych etapach realizacji zamówienia. Dodatkowo może zdarzyć się również, że zadzwonimy do Państwa ustalając szczegóły realizacji zamówienia.


Gwarancja i serwis towarów

Produkty posiadają gwarancję producenta, importera lub sprzedawcy, obowiązującą na terenie Polski. Przed odesłaniem produktu do reklamacji, prosimy skontaktować się z naszą firmą w celu uzyskania numeru zgłoszenia reklamacyjnego.

Prawo do odstąpienia od umowy przez konsumenta

Jeżeli Kupujący jest konsumentem, może w terminie 14 dni kalendarzowych liczonych od dnia dostawy towaru, odstąpić od umowy bez podawania przyczyny, składając Sprzedawcy stosowne oświadczenie. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Oświadczenie można złożyć na formularzu, którego wzór stanowi załącznik do ustawy o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r.

W przypadku odstąpienia od umowy koszt dostarczenia zwracanego towaru ponosi Klient.

Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje klientowi w przypadku, gdy przedmiotem umowy sprzedaży są rzeczy nieprefabrykowane, wyprodukowane według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.

Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje klientowi w przypadku, gdy przedmiotem umowy sprzedaży są programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl