Producenci

Przetworniki prądowe i napięciowe ABB

Przetworniki pomiarowe wykorzystujące efekt Halla służą do pomiarów prądów i napięć, AC oraz DC, w dużym zakresie częstotliwości i dla dynamicznych przebiegów. W związku z rygorystycznymi wymaganiami technologicznymi i testowymi dotyczącymi zastosowań trakcyjnych (kolej, metro, tramwaj, trolejbus - pojazdy i podstacje) została wydzielone dwie podstawowe grupy: przetworniki trakcyjne i przemysłowe. Poza trakcją przetworniki powszechnie są wykorzystywane w branżach:

  • produkcja falowników, zasilaczy prądu stałego, UPS, aktywnych filtrów harmonicznych
  • produkcja ładowarek do akumulatorów i prostowników
  • produkcja przetwornic do elektrowni wiatrowych
  • budowa robotów
  • produkcja przetwornic do baterii słonecznych
  • elektroliza
  • produkcja urządzeń spawalniczych
  • napędy dźwigów, wind, itp.

 

Strona producenta  - oferujemy wszystkie przetworniki ABB dostępne u producenta

http://www.abb.pl/product/pl/9AAC100150.aspx?country=PL

 

 

Przetworniki pomiarowe to urządzenia pomiarowe przetwarzające sygnały pomiarowe z określoną dokładnością. Proces ten przebiega przy uwzględnieniu odpowiednich praw oraz wielkości fizycznych i zależności zachodzących między nimi. Tego typu urządzenia potrafią pełnić wiele funkcji niezbędnych w różnego rodzaju urządzeniach i systemach – ich zastosowanie pozwala na zapewnienie pewnej i bezbłędnej transmisji sygnałów.

Sklep internetowy COMEL posiada w swojej ofercie przetworniki prądowe i napięciowe wielu producentów służące do zabezpieczania i monitorowania systemów energetycznych. Wśród proponowanych rozwiązań znajdują się produkty, takie jak przetworniki prędkości powietrza układów HVAC, przetworniki prądowe 300A i 400A, przetworniki prądowe do trakcji oraz przetworniki przemysłowe do wlutowania. Pozwala to na znalezienie odpowiednio dopasowanego przetwornika do wymagań stawianych przez konkretne zastosowanie.

Wszystkie przetworniki prądowe i napięciowe ABB oferowane przez sklep COMEL to wysokiej klasy rozwiązania zgodne ze najwyższymi standardami jakościowymi, które wytwarzane są przy zastosowaniu innowacyjnych technologii oraz wysokiej jakości materiałów konstrukcyjnych. Proponowane produkty wyróżniają się wysokimi parametrami technicznymi oraz doskonałymi właściwościami eksploatacyjnymi. Zastosowanie przetworników prądowych i napięciowych ABB niesie za sobą szereg korzyści. Do najważniejszych zalet proponowanych produktów można zaliczyć cechy, takie jak:

•    Zgodność z większością standardów jakościowych
•    Szerokie zakresy pomiarowe
•    Wysoka dokładność generowanych pomiarów
•    Wysoka trwałość oraz odporność na trudne warunki eksploatacji
•    Komfortowa obsługa i niezawodność

Przetworniki pomiarowe proponowane przez sklep COMEL to urządzenia wykorzystujące efekt Halla – są one stosowane do pomiarów prądów oraz napięć AC i DC w szerokim zakresie częstotliwości. Z powodzeniem mogą być one wykorzystywane do pomiaru wartości dla dynamicznych przebiegów. Wśród proponowanych rozwiązań znajdują się przetworniki trakcyjne, które wykorzystywane są do zastosowań trakcyjnych, takich jak metro, kolej, tramwaj czy trolejbus. W ofercie sklepu internetowego COMEL znajdują się także przetworniki przemysłowe, które wykorzystywane są na szeroką skalę podczas produkcji falowników, zasilaczy prądu stałego, ładowarek do akumulatorów i prostowników, przetwornik do elektrowni wiatrowych, przetwornic do baterii słonecznych oraz podczas budowy robotów, dźwigów, wind czy produkcji urządzeń spawalniczych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl