Producenci

Mierniki parametrów sieci energetycznej.

Firma COMEL zatrudnia profesjonalistów w swojej dziedzinie, współpracuje z renomowanymi dostawcami, zarówno krajowymi, jak i zagranicznymi. Wysoka jakość oferowanych produktów jest naszą dewizą. Dbamy o to, aby zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów. Proponujemy wiele urządzeń i akcesoriów elektrotechnicznych, a także atrakcyjne ceny w stosunku do jakości oferowanych produktów.

Sklep internetowy posiada w ofercie mierniki parametrów sieci energetycznych. Łatwa instalacja i obsługa gwarantuje wygodne i bezproblemowe użytkowanie. Posiadamy różne rodzaje urządzeń, z pewnością znajdziesz odpowiedni dla swoich potrzeb wśród oferowanych mierników.

Ocena parametrów zasilania jest możliwa dzięki wykorzystaniu odpowiednich przyrządów pomiarowych. Umożliwiają one pomiary i wskazania parametrów sieci energetycznej 1-fazowej lub 3-fazowej. Mierniki parametrów sieci to urządzenia do kontroli i monitoringu parametrów jakości energii oraz jej zużycia, w budynkach użyteczność publicznej czy też w przemyśle lub gospodarce komunalnej. Energia elektryczna, która nie spełnia określonych wymagań, może spowodować wiele niepożądanych konsekwencji. Może doprowadzi do niestabilnej pracy urządzeń elektrycznych i elektronicznych. Może się to objawiać nadmierną temperaturą, drganiami, podwyższonym poziomem hałasu, a także nagłym, nieplanowanym wyłączeniem. Takie zjawiska z pewnością nie są korzystne, za pomocą mierników można z powodzeniem do nich nie dopuścić.

Miernik parametrów sieci pokazuje dane dotyczące wielu wielkości fizycznych, co pozwala na zastąpienie jednym instrumentem wielu dotychczas używanych przyrządów tablicowych. Na jakość energii elektrycznej składa się wiele czynników, takich jak: jej wartość, częstotliwość, wahania oraz skoki napięcia. Takie wartości jak: asymetria napięcia, stany przejściowe napięcia, przerwy w zasilaniu, wpływają na pogorszenie warunków pracy urządzeń elektrycznych i elektronicznych. Nie można też zapomnieć o składowych harmonicznych, które mogą nakładać się na napięcie zasilające a także o szybkich zmianach napięcia. W ofercie jest także analizator sieci, który oprócz pomiarów różnych parametrów, dokonuje również analizy napięć i prądów oraz rejestruje zdarzenia w sieciach elektroenergetycznych. Za pomocą jednego urządzenia zmierzysz wiele parametrów, dokonasz analizy oraz rejestracji zdarzeń.

Bardzo przystępny cennik oferowanych urządzeń znajdziesz właśnie u nas. Wybór wielu modeli pozwoli Ci wybrać taki, jakiego potrzebujesz.

Koniecznie odwiedź nasz sklep internetowy.

Zapraszamy!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl