Producenci
Kabel okrętowy bezhalogenowy NKOXS żo 4x10 0,6/1kV (2924) Kabel okrętowy bezhalogenowy NKOXS żo 4x10 0,6/1kV (2924)
Producent: TELEFONIKA
Cena:

39,22 zł

Cena netto: 31,89 zł

szt.
zobacz więcej
Przewód ÖLFLEX® CLASSIC 110 BLACK 0,6/1 kV 4G70 (1120387) Przewód ÖLFLEX® CLASSIC 110 BLACK 0,6/1 kV 4G70 (1120387)
Producent: LAPPKABEL
Cena:

185,00 zł

Cena netto: 150,41 zł

szt.
zobacz więcej
Przewód jednożyłowy czarny LgY 16 mm²  450/750V  H07V-K (odcinek 100m) Przewód jednożyłowy czarny LgY 16 mm² 450/750V H07V-K (odcinek 100m)
Producent: INNY PRODUCENT
Cena:

1 522,74 zł

Cena netto: 1 238,00 zł

szt.
zobacz więcej

Kable i przewody elektryczne pozwalają na stworzenie instalacji elektrycznej i przepływ prądu elektrycznego. Wśród kabli i przewodów występuje wiele różnych rodzajów tego typu produktów. Charakteryzują się one odmiennymi parametrami, wymiarami, własnościami oraz przeznaczone są do określonych zastosowań. Precyzyjny dobór kabla lub przewodu do wymagań danego urządzenia lub instalacji jest szczególnie ważny i warunkuje działanie takie systemu. Zdecydowanie się na właściwe produkty tego typu pozwala na na otrzymanie instalacji, która będzie gwarantowała bezpieczeństwo, trwałość oraz długi czas eksploatacji.

Kabel i przewód to produkty, które wyznaczają drogę płynącemu prądowi elektrycznemu. Jednak nie są one tym samym i nie mogą być wykorzystywane zamiennie. Charakteryzują się one odmienną konstrukcją oraz zastosowaniem. Kabel elektryczny jest rodzajem przewodu, który składa się z jednej lub wielu żył izolowanych. Pozwalają one na ochronę kabla przed czynnikami zewnętrznymi oddziałowującymi na niego, takimi jak wilgoć oraz kurz. Konstrukcja kabli pozwala na wykorzystanie ich w różnych warunkach - w ziemi, powietrzu czy wodzie. Kable elektryczne posiadają różne długości, średnice oraz własności, co warunkuje ich wykorzystanie do konkretnych zastosowań. Kable mogą być przeznaczone do montażu natynkowego lub podtynkowego. Wybierając dany rodzaj kabla należy zwrócić uwagę na jego moc, wymiary oraz grupę kabli, do jakiej należy. Przewody elektryczne to produkty, które umożliwiają stworzenie systemów elektrotechnicznych i korzystanie z elektryczności w budynkach. Przewody wykorzystywane są wyłącznie wewnątrz pomieszczeń, ponieważ nie posiadają odpowiedniej izolacji od czynników zewnętrznych. Ich zadaniem jest rozprowadzenie prądu w budynkach, doprowadzenie elektryczności do wszystkich punktów poboru mocy, takich jak odbiorniki stałe oraz odbiorniki ruchome, czyli urządzenia elektryczne.

Sklep internetowy COMEL oferuje szeroki wybór kabli i przewodów służących do różnorodnych zastosowań. Pochodzą one od renomowanych dostawców i charakteryzują się wysoką jakością. Wśród produktów występują elementy, takie elementy jak kable okrętowe bazhalogenowe, przewody o żyłach jednodrutowych i wielożyłowe, przewody sterownicze, przewody słaboprądowe w ekranie czy przewody w izolacji gumowej. Występują one w różnorodnych wymiarach, co pozwala na dostosowanie produktu do indywidualnych potrzeb. Oferowane kable i przewody wykonane są z wysokiej jakości materiałów oraz z zgodnie z wymaganiami. Gwarantują one wysoką trwałość oraz długi czas eksploatacji produktów. Sprawia to, że znajdują one swoje zastosowanie w szerokim zakresie. Konkurencyjne ceny sklepu COMEM pozwalają na zakup wysokiej jakości produktów niskim kosztem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl