Producenci
Cyfrowy miernik tablicowy typ N24 (2303) Cyfrowy miernik tablicowy typ N24 (2303)
Producent: LUMEL
Cena:

232,47 zł

Cena netto: 189,00 zł

Cyfrowy miernik tablicowy typ N30O (2304) Cyfrowy miernik tablicowy typ N30O (2304)
Producent: LUMEL
Cena:

516,60 zł

Cena netto: 420,00 zł

Woltomierz magnetoelektryczny MA16 N 0-100V Woltomierz magnetoelektryczny MA16 N 0-100V
Producent: LUMEL
Cena:

113,16 zł

Cena netto: 92,00 zł

szt.
zobacz więcej

Mierniki cyfrowe

Mierniki wielkości elektrycznych obejmują szeroką gamę urządzeń pomiarowych, które stanowią niezbędny element wyposażenia podczas przeprowadzania prac elektronicznych w zakresie wytwarzania, napraw czy przeprowadzania badań. Urządzenia służące do pomiaru wartości, takich jak natężenie i napięcie prądu to produkty pozwalające na uzyskanie oczekiwanych parametrów przeprowadzanych procesów oraz badanie zaistniałych zjawisk.

Sklep internetowy COMEL to profesjonalna firma, która zajmuje się dostarczaniem wyrobów oraz systemów z zakresu automatyki przemysłowej i elektrotechniki. Posiada ona w swojej ofercie m.in. szeroką gamę rozwiązań służących do pomiaru wielkości elektrycznych. Obejmuje ona produkty, takie jak amperomierze elektromagnetyczne EA17N, EC4V czy EC3V o standardowym wykończeniu – w ofercie dostępnych jest wiele różnorodnych modeli przeznaczonych do odmiennych typów przekładników. Wśród proponowanym w sklepie COMEL rozwiązań elektronicznych znajdują się także woltomierze i tablicowe mierniki cyfrowe, które pozwalają na przeprowadzenie pomiarów parametrów prądu elektrycznego przy ich zastosowaniu.

Wszystkie znajdujące się w ofercie sklepu COMEL produkty stanowią doskonałe rozwiązanie, które może być wykorzystywane do szeregu zastosowań. Jest to niewątpliwa zasługa profesjonalistów pracujących w obrębie firmy oraz współpracy z renomowanymi dostawcami tego rodzaju urządzeń elektronicznych. Prowadzenie działań na wysokim poziomie oraz dbałość o najdrobniejsze szczegóły pozwala firmie COMEL na oferowanie COMEL wysokiej jakości urządzeń pomiarowych. Proponowane rozwiązania umożliwiają wykonywanie pomiarów wielkości elektrycznych przy zachowaniu wysokiej precyzji, szybkości i dokładności przeprowadzanych działań. Ponadto każdy amperomierz elektromagnetyczny, woltomierz oraz miernik tablicowy stanowi urządzenie o prostej budowie oraz obsłudze - umożliwia to sprawne przeprowadzenie pomiarów natężenia i napięcia prądu.

Mierniki służące do pomiaru wielkości elektrycznych znajdujące się w ofercie sklepu internetowego COMEL to niezwykle uniwersalne urządzenia pomiarowe, które mogą być wykorzystywane do szeregu różnorodnych zastosowań. Tego typu urządzenia są bardzo przydatne podczas zastosowań specjalistycznych – amperomierz elektromagnetyczny, woltomierz i mierniki cyfrowe to rozwiązania wykorzystywane podczas produkcji, działań naprawczych czy działań kontrolnych urządzeń i podłączeń elektrycznych. Często stosowane są także w gospodarstwach domowych w celu sprawdzenia funkcjonalności posiadanych urządzeń oraz określenia ich rzeczywistego poboru mocy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl